Filmy z drona Poznań

W dzisiejszych czasach atrakcyjność video kształtowana jest przez wybór innowacyjnych form realizacji. Jedną z nowoczesnych form są filmy z drona, dlatego też wiele osób i firm z miasta Poznań i okolic decyduje się na tego rodzaju usługę.

Tego rodzaju technologia wykorzystywana jest zarówno przy współpracy z firmami (filmowanie z powietrza na potrzeby prezentacji firmy/ośrodka), jak również z klientami indywidualnymi (filmowanie ślubu czy wesela z drona to co raz częściej wybierana usługa). Film z drona są bardzo ciekawym rozwiązaniem, dlatego też wielu klientów z miasta Poznań i okolic decyduje się właśnie na tego rodzaju rejestrowanie obrazu. W swojej historii mieliśmy okazję filmować z powietrza zarówno uroczystości rodzinne, jak również wielkie eventy (imprezy sportowe, biegi, imprezy kulturowe). Przy każdym zleceniu staraliśmy się, aby obraz z powietrza był jak najbardziej atrakcyjny. Nasza ekipa posiada Świadectwo Kwalifikacji UAVO – „operator bezzałogowego statku powietrznego”. Działamy na rynku od wielu lat i staramy się wciąż rozwijać swoje kwalifikacja jak również być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i stale rozwijać nasze wyposażenie techniczne (posiadamy sprzęt najwyższej klasy).

To wszystko sprawia, że stworzony przez nas materiał video i filmowanie z powietrza jest produktem z najwyższej półki. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wybrednym klientom, o czym świadczą liczne rekomendacje zebrane podczas licznych imprez/uroczystości, które mieliśmy okazję obsługiwać.

Farma Wiatrowa Jóźwin – 2015