Studio filmowe Poznań

Studio filmowe EMMA Orzechowo to firma rodzinna wyróżniająca się na tle konkurencji w mieście Poznań i okolicy. Istniejemy na rynku od roku 1989. Lata doświadczenia oraz pasja, która towarzyszy nam przy każdego rodzaju zleceniu sprawiają, że nasze realizacje są profesjonalne i wywołują zadowolenie nawet u najbardziej wybrednych klientów. Wyróżnia nas profesjonalna kadra, najwyższej klasy sprzęt do filmowania oraz profesjonalne stanowiska montażowe.

Proponujemy kompleksową obsługę produkcji. Nasze studio filmowe jest często wybierane przez mieszkańców miasta Poznań i okolic, ponieważ przez ponad dekadę udało nam się uzyskać prestiż i uznanie w branży. Dbamy o każdy szczegół na każdym etapie pracy, począwszy od pisania scenariusza, po realizację materiału i jego montaż. To wszystko sprawia, że decydując się na współpracę z naszym studiem mają Państwo gwarancję sięgnięcia po produkt filmowy z najwyższej półki. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy i instytucje publiczne. Staramy się poszerzać gamę oferowanych przez nas usług przez zgłębianie nowinek technicznych oraz zakup najnowszych rozwiązań technologicznych.

Filmujemy w systemie 4k, FullHD. Spełniamy również wszystkie wymagania formalne. Od 1995 roku jesteśmy członkiem  Polskiego Stowarzyszenia Wideofilmowców. Dzięki formalnej umowie z ZAIKS oferujemy udźwiękowienie nagrań zgodnie z życzeniem klienta. Proponujemy elastyczne podejście i realizację nawet najtrudniejszych zleceń.

Filmy reklamowe realizujemy pod marką Sotis Studio. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produkcjami na stronie www.sotisstudio.com