Filmowanie

Film Ślubny jest jedną z niewielu pamiątek, które dokładnie pokazują wyjątkowość „Tego Dnia”. Dzięki niemu po pewnym czasie możemy ponownie przenieść się w klimat tego niepowtarzalnego dnia i poczuć się tak, jakbyśmy byli wśród gości i uczestniczyli w tym wydarzeniu.

Nasza Firma realizuje filmy ślubne od 1989 roku, posiadamy doświadczenie, które wykorzystujemy przy każdej realizacji. Łączymy tradycję z nowoczesnością. Co roku wprowadzamy nowatorskie rozwiązania, które uatrakcyjniają film i sprawiają, że jest niepowtarzalny.

Nasi operatorzy służą pomocą i poprowadzą Was w ciągu całej uroczystości. Postarają się wprowadzić Was w dobry nastrój i choć na chwilę zapomnieć o stresie. Owocem ich pracy będzie reportaż ślubny, do którego będziecie chętnie wracali.

Realizujemy zarówno filmy tradycyjne (nagrywane kamerą), jak i w technice DSLR (filmowanie lustrzankami). Co roku powiększamy nasze zaplecze sprzętowe, aby oferować Wam najnowocześniejsze rozwiązania.

Na życzenie klienta film może być zakończony wesołym podsumowaniem (tzw. mixem na wesoło), którego jesteśmy pionierami na rynku. Przykładowe zakończenie można zobaczyć poniżej.

O ostatecznym wyglądzie filmu decydujecie Wy. Ustalamy wspólnie przed uroczystością, jak ma wyglądać Wasz wymarzony film i później realizujemy go wg Waszego pomysłu.

Nasza oferta podzielona jest na kilka pakietów, aby każdy mógł wybrać to, co go interesuje. Szczegóły oferty możemy przybliżyć telefonicznie lub drogą mailową.

Usługi Premium

Oferujemy pełną obsługę w zakresie produkcji i postprodukcji:

   - od 2 do 5 kamer 4K na uroczystości
   - kran kamerowy telewizyjne ujęcia z góry
   - ujęcia lotnicze, zdjęcia i film z mini helikoptera
   - od 2 do 5 fotografów na uroczystości
   - wydruk zdjęć na sali podczas wesela
   - dynamiczne ujęcia z samochodu podczas przejazdu z kościoła na salę
   - teledyski plenerowe
   - skrót całego wesela w wersji internetowej
   - film z randki przed ślubem
   - film z przygotowań u kosmetyczki, fryzjera, kwiaciarni
   - film z nocy poślubnej, podróży poślubnej itp.

Nasze Przykładowe Realizacje: